Abyste si mohli Karlovy Vary užít naplno, využijte naši půjčovnu elektrokol nebo klasických kol, holí na golf nebo holí na Nordic Walking. Vydejte se na cestu za poznáním...

Embassy Karlovy Vary cyklisté vítáni
Karlovy Vary na kole

Karlovy Vary můžete poznávat nejen pěšky a autem, ale i na kolech. Hotel se nachází v lázeňském centru města obklopeného cykloturistickými trasami, které vybízí k řadě výletů.

Pro všechny cyklisty zde máme připraveno:

  • Uzamykatelnou místnost na bezplatnou úschovu kol
  • Energeticky vydatné snídaně
  • Možnost vyprání a usušení oblečení či výstroje (za poplatek)
  • Základní nářadí pro servis a údržbu
  • Kompresor na dohuštění kol
  • Lékárnička
  • Zdarma připojení k wifi pro aktualizaci vašich dat z měřících zařízení
  • Možnost dobíjení elektrokol

V případě zájmu jsme schopni zprostředkovat zapůjčení kol či elektrokol a v případě defektu odborný servis. Rádi vám poradíme s výběrem vhodné cyklotrasy.

Lázeňské lesy Karlovy Vary
Lázeňské lesy

Karlovy Vary obklopují nádherné lesy, které po celý rok hýří barvami a lákají k vycházkám nebo projížďkám na kole. Jsou plné vyhlídek s dech beroucími panoramaty na město i krušnohorskou přírodu a altánků, kde si můžete během výletu odpočinout nebo uspořádat piknik s rodinou a přáteli.

Romantickou atmosféru podtrhují také odpočívadla, promenádní cesty a památníky, které zde od počátku 19. století nechali stavět bohatí mecenáši a milovníci lázeňské atmosféry v Karlových Varech. Obdivovat tu můžete starobylé památné stromy nebo se osvěžit u jedné ze studánek s křišťálovou vodou.

Místní obory jsou ideální pro pozorování divoké zvěře a zastánci aktivní zábavy i rodiny s dětmi si užijí celý den v přírodním lanovém centru.

V hotelu Embassy vám rádi poradíme, kam se vydat na výlet podle vašeho gusta.

Kultura Karlovy Vary
Kulturní akce

V Karlových Varech se během roku koná spousta zajímavých akcí, ale za zmínku jistě stojí právě dvě nejznámější, tradiční kulturně-společenské akce "Zahájení lázeňské sezóny" a "Mezinárodní filmový festival". 

Našim hostům na přání zajistíme vstupenky do divadla na koncerty a všechny ostatní kulturní akce - Dvořákův karlovarský podzim, Beethovenovy dny, Chopinovy dny, Tourfilm a mnoho dalšího.

Prameny Karlovy Vary
Lázeňské prameny

Karlovy Vary se pyšní pověstí města, které má jeden z největších počtů léčivých lázeňských pramenů na světě.

16 minerálních pramenů s teplotou od 30°C do 72°C se využívá k léčbě mnoha různých onemocnění. Pozitivní účinky termominerálních pramenů na lidský organismus jsou známé už od středověku a díky jejich unikátnímu složení se v Karlových Varech lidé léčí více než 600 let.

Jejich sílu a blahodárný vliv odhalil ke konci 14. století otec vlasti Karel IV., kterému jeden z pramenů pomohl vyléčit nemocné nohy. Některé prameny jsou využívány ke koupelím, zatímco jiné k vnitřnímu užívání jako pitná kúra.

V hotelu Embassy vám rádi poradíme, který pramen pro vás bude nejvhodnější. Navštivte Karlovy Vary a užijte si u nás atmosféru lázeňského města se světovým renomé.

Výletní areál Diana
Výletní areál Diana

Výletní areál Diana nacházející se na Vrchu přátelství (560 m) v krásném prostředí lázeňských lesů Karlových Varů nabízí nevídaný pohled na celé město.

Rozhledna patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším místům Karlových Varů a začínají zde oblíbené promenádní trasy k Jelenímu skoku, Findlaterově obelisku či k Vřídlu. Udržované stezky lákají i cykloturisty.

Součástí areálu Diany je minizoo, restaurace, lesní terasa, suvenýry a také motýlí dům. Motýlí dům je tropická zahrada s živými exotickými motýly. Zahrada nabízí návštěvníkům cca 400 motýlů (ve 20 druzích) z různých koutů světa – Malajsie, Afriky, Filipín. Můžete sledovat všechna stádia jejich vývoje a stát se tak svědky prvního letu motýla!

Golf Karlovy Vary
Golf

V Karlových Varech a jejich okolí se do vzdálenosti maximálně 50 km nalézá 6 golfových hřišť, která jsou mezi golfovými nadšenci vyhlášená. Najdete zde jeden z nejstarších areálů v Evropě, kde se tradice prolíná s nejmodernějšími trendy. Golf patří v Karlových Varech mezi velmi oblíbené sporty, o čemž svědčí nejenom počet golfových hřišť, ale také řada návštěvníků, kteří sem za kvalitními greeny přijíždí.

Při hře se můžete vyrelaxovat s přáteli, probrat pracovní záležitosti s obchodními partnery, poměřit síly s ostatními hráči při jednom z mnoha turnajů nebo si užít zábavný den s celou rodinou. 

Hosté hotelu Embassy mají na všechna hřiště slevu na greenfee 10–20 %.