Abyste si mohli Karlovy Vary užít naplno, využijte naší půjčovnu elektrokol nebo klasických kol, holí na golf nebo holí na Nordic Walking. Vydejte se na cestu za poznáním...

Embassy cyklisté vítáni
Karlovy Vary na kole

Karlovy Vary můžete poznávat nejen pěšky a autem, ale i na kolech. Hotel se nachází v lázeňském centru města obklopeného cykloturistickými trasami, které vybízí k řadě výletů.

Pro všechny cyklisty zde máme připraveno:

  • Uzamykatelnou místnost na bezplatnou úschovu kol
  • Energeticky vydatné snídaně
  • Možnost vyprání a usušení oblečení či výstroje (za poplatek)
  • Základní nářadí pro servis a údržbu
  • Kompresor na dohuštění kol
  • Lékárnička
  • Zdarma připojení k wifi pro aktualizaci vašich dat z měřících zařízení
  • Možnost dobíjení elektrokol

V případě zájmu jsme schopni zabezpečit zapůjčení kol či elektrokol a v případě defektu zprostředkovat odborný servis.  Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné cyklotrasy.

Kultura Karlovy Vary
Kulturní akce

V Karlových Varech se během roku koná spousta zajímavých akcí, ale za zmínku jistě stojí právě dvě nejznámější, tradiční kulturně-společenské akce "Zahájení lázeňské sezóny" a "Mezinárodní filmový festival". 

Našim hostům na přání zajistíme vstupenky do divadla na koncerty a všechny ostatní kulturní akce - Dvořákův karlovarský podzim, Beethovenovy dny, Chopinovy dny, Tourfilm.

Prameny Karlovy Vary
Lázeňské prameny

Karlovy Vary jsou světoznámé hlavně díky svým pramenům, které jsou využívány k léčbě mnoha různých onemocnění. Dostupných je 13 minerálních pramenů s teplotou od 30°C do 72°C.

1. Vřídlo
2. Pramen Karla IV.
3. Pramen Zámecký dolní
4. Pramen Zámecký horní
5. Pramen Tržní
6. Pramen Mlýnský
7. Pramen Rusalčin
8. Pramen Knížete Václava I + II
9. Pramen Libušin
10. Pramen Skalní
11. Pramen Svobody
12. Pramen Sadový
13. Pramen Dorotka (nepřístupný)
14. Pramen Štěpánka
15. Pramen Hadí

Výletní areál Diana
Výletní areál Diana

Výletní areál Diana nacházející se na Vrchu přátelství (560 m) v krásném prostředí lázeňských lesů Karlových Varů nabízí nevídaný pohled na celé město.

Rozhledna patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším místům Karlových Varů a začínají zde oblíbené promenádní trasy k Jelenímu skoku, Findlaterově obelisku či k Vřídlu. Udržované stezky lákají i cykloturisty.

Součástí areálu Diany je také minizoo, motýlí dům, lesní terasa a stánek s rychlým občerstvením a suvenýry.

Golf
Golf

V Karlových Varech a okolí v dosahu max. 50 km se nalézá 6 golfových hřišť. Na všechna hřiště poskytujeme hostům slevy na greenfee 10-20%.