Gastronomický zážitek v srdci Karlových Varů

Traveller's choice Tripadvisor

V našem rodinném hotelu Embassy najdete jednu z nejstarších restaurací v Karlových Varech. V historickém interiéru s prvotřídní vinotékou nabízíme speciality české a mezinárodní kuchyně. Nekuřácká restaurace Embassy s profesionální a vždy vstřícnou obsluhou je k dispozici nejen hotelovým hostům.

V letních měsících je pro hosty připraveno příjemné posezení na zahrádce umístěné na romantickém můstku přes řeku Teplá, s výhledem na všechny krásy a úchvatné památky historického centra. Ve všech prostorách restaurace a lobby baru je možné využít bezplatného připojení k wi-fi internetu. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Náš šéfkuchař vychází z aktuálních kulinářských trendů, moderního pojetí kuchyně a pečlivě připravuje stálé i sezonní menu. Díky tomu se můžete těšit na gastronomický zážitek, který podtrhne váš pobyt v hotelu Embassy i v Karlových Varech.

 

Jídelní lístek

Provozní doba: denně 12:00 - 22:30

Jedinečná restaurace

Jedinečné prostory restaurace byly v roce 1938 navrženy karlovarským architektem Dr. Ing. Mewesem a jsou rozděleny na čtyři části:

Holandská jizba
Holandská jizba
Nástěnná malba z venkovského života v Holandsku je dílem karlovarského akademického malíře Seemana. Na soklu při stěně stával model gotické amsterodamské radnice. Dominují zde umělecky vyřezávané hodiny.
Holandská jizba
 
Havraní hnízdo
Místnosti vévodí mohutná kachlová kamna. Styl chebské venkovské jizby umocňuje kovaná mříž z dílny uměleckého zámečníka Peithnera – havraní lustr. Stěny zdobily police s chebskou keramikou.“
Sokolí jizba
Sokolí jizba
V Sokolím hnízdě návštěvníka vítá nápis: „Ať tvé oči vždycky slídí jako oči sokola!“ Ze stropu visí sokolí klec od truhláře Julia Alferyho z Rybář, stěny zdobí reliéfy větví a ve výklenku je středověký sokolník od akademického sochaře Willyho Russe.
Dračí jeskyně
Dračí jeskyně
Čelní zdi Dračí jeskyně dominuje obraz sv. Michala, který vítězí nad dračí saní od Alferyho. Do podoby draka je komponován též lustr a dračí motivy se opakují i na železných stojanech. Vpravo nad trůnem je obraz knížete přicházejícího z brány paláce a stěny jsou vyzdobeny rytířskými výjevy. Jak stoly, tak i židle jsou potaženy tlačenou kůží. Nacházíte se v původní konírně domu.

Vyhlášená restaurace

Během Mezinárodních filmových festivalů navštívilo restauraci mnoho významných hostů, mezi kterými byla například Juliane Moore, Robert Redford, Michael Douglas, Gerard Depardieu, Antonio Banderas, René Zellweger, Jude Law, Robert de Niro, Morgan Freeman, Danny de Vito, John Malkovich, John Travolta, Mel Gibson, Richard Gere a další.
Tešíme se na Vaší návštěvu