Nyní si na webu můžete rezervovat se slevou 10%!

rezervovat se slevou

Restaurace

Přímo v hotelu se nachází jedna z nejstarších restaurací v Karlových Varech. Historický interiér s prvotřídní vinotékou nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně. Nekuřácká restaurace Embassy s příjemnou obsluhou je k dispozici nejen hotelovým hostům.

Rezervace pokojů

Příjezd:
Odjezd:

V letních měsících je pro hosty připraveno příjemné posezení na zahrádce umístěné na romantickém můstku přes řeku Teplá, s výhledem na všechny krásy a úchvatné památky historického centra. Ve všech prostorách restaurace a lobby baru je možné využít bezplatného připojení k wi-fi internetu.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Během Mezinárodních filmových festivalů navštívilo restauraci mnoho významných hostů - např.: Robert Redford, Michael Douglas, Gerar´d Depardieu, Antonio Banderas, René Zellweger, Jude Law, Robert de Niro, Morgan Freeman, Danny de Vito, John Malkovich, John Travolta, Mel Gibson, Richard Gere a další.

 

Jedinečné prostory restaurace byly v roce 1938 navrženy karlovarským architektem Dr. Ing. Mewesem a rozděleny na čtyři části:

Holandská jizba - Zde vévodí mohutná kachlová kamna. Nástěnná malba z venkovského života v Holandsku je dílem karlovarského akademického malíře Seemana. Na soklu při stěně stával model gotické amsterodamské radnice.

Havraní hnízdo - Styl chebské venkovské jizby. Kovaná mříž z dílny uměleckého zámečníka Peithnera, havraní lustr, umělecky vyřezávané hodiny. Stěny zdobily police s chebskou keramikou.

Sokolí jizba - Zde návštěvníka víta nápis: Ať tvé oči vždycky slídí jako oči sokola! Ze stropu visí sokolí klec od truhláře Julia Alferyho z Rybář. Na stěnách reliéfy větví. Ve výklenku středověký sokolník od akadem. sochaře Willyho Russe.

Dračí jeskyně - Na čelní zdi sv. Michal, vítěz nad dračí saní od Alferyho, do podoby draka komponován též lustr. Dračí motivy se opakují též na železných stojanech. Vpravo nad trůnem je obraz knížecího přicházejícího z brány paláce. Stěny vyzdobeny rytířskými výjevy. Jak stoly, tak i židle potaženy tlačenou kůží. Zde bývala původní konírna domu.

Provozní doba Restaurace
Denně 11:00 - 23:00
 

Virtuální prohlídka

 

Fotogalerie

Salónek Havraní hnízdo - Embassy Karlovy Vary
Salónek Holandská jizba - Embassy Karlovy Vary
Salónek Sokolí jizba - Embassy Karlovy Vary
Salónek Dračí jeskyně - Embassy Karlovy Vary
Venkovní restaurace na mostě - Embassy Karlovy Vary
 

Co dál by Vás mohlo zajímat

Informace o hotelu Embassy

O hotelu

Hotel leží na pravém břehu říčky Teplé ve středu lázeňského centra Karlových Varů v blízkosti vyhlášených léčivých pramenů.

Více
Ubytování Hotel Embassy

Ubytování

Hotel Embassy nabízí luxusní ubytování ve 33 renovovaných pokojích s krásným výhledem na historické centrum Karlových Varů.

Více
Kam v okolí Hotelu Embassy

Okolí a volný čas

Karlovy Vary jsou známé nejen svým lázeňstvím a rozmanitou historií, ale také velkou koncentrací kvalitních golfových hřišť.

Více