V letních měsících je pro hosty připraveno příjemné posezení na zahrádce umístěné na romantickém můstku přes řeku Teplá, s výhledem na všechny krásy a úchvatné památky historického centra. Ve všech prostorách restaurace a lobby baru je možné využít bezplatného připojení k wi-fi internetu. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Jídelní lístek

Provozní doba: denně 11:00 - 23:00

Jedinečná restaurace

Jedinečné prostory restaurace byly v roce 1938 navrženy karlovarským architektem Dr. Ing. Mewesem a rozděleny na čtyři části:

Holandská jizba
Holandská jizba
Zde vévodí mohutná kachlová kamna. Nástěnná malba z venkovského života v Holandsku je dílem karlovarského akademického malíře Seemana. Na soklu při stěně stával model gotické amsterodamské radnice.
Havraní hnízdo
Havraní hnízdo
Styl chebské venkovské jizby. Kovaná mříž z dílny uměleckého zámečníka Peithnera, havraní lustr, umělecky vyřezávané hodiny. Stěny zdobily police s chebskou keramikou.
Sokolí jizba
Sokolí jizba
Zde návštěvníka víta nápis: Ať tvé oči vždycky slídí jako oči sokola! Ze stropu visí sokolí klec od truhláře Julia Alferyho z Rybář. Na stěnách reliéfy větví. Ve výklenku středověký sokolník od akadem. sochaře Willyho Russe.
Dračí jeskyně
Dračí jeskyně
Na čelní zdi sv. Michal, vítěz nad dračí saní od Alferyho, do podoby draka komponován též lustr. Dračí motivy se opakují též na železných stojanech. Vpravo nad trůnem je obraz knížecího přicházejícího z brány paláce. Stěny vyzdobeny rytířskými výjevy. Jak stoly, tak i židle potaženy tlačenou kůží. Zde bývala původní konírna domu.

Vyhlášená restaurace

Během Mezinárodních filmových festivalů navštívilo restauraci mnoho významných hostů - např.: Juliane Moore, Robert Redford, Michael Douglas, Gerar´d Depardieu, Antonio Banderas, René Zellweger, Jude Law, Robert de Niro, Morgan Freeman, Danny de Vito, John Malkovich, John Travolta, Mel Gibson, Richard Gere a další.
Tešíme se na Vaší návštěvu