Nyní si na webu můžete rezervovat se slevou 10%!

rezervovat se slevou

Lázně a kultura

Rezervace pokojů

Příjezd:
Odjezd:

Kultura

V Karlových Varech se během roku koná spousta zajímavých akcí, ale za zmínku jistě stojí právě dvě nejznámější, tradiční kulturně-společenské akce "Zahájení lázeňské sezóny" a "Mezinárodní filmový festival". Našim hostům na přání zajistíme vstupenky do divadla na koncerty a všechny ostatní kulturní akce - Dvořákův karlovarský podzim, Beethovenovy dny, Chopinovy dny, Tourfilm.

Historické lázně a centrum

V bezprostředním okolí hotelu naleznete léčivé prameny a vřídlo, divadlo, kostely, muzeum, kamenné a dřevěné kolonády, galerie a mnoho historických budov - Císařské lázně (1866), Městské divadlo (1886) - architekti Fellner a Helmer, barokní kostel sv. Máří Magdaleny (1732 - 1736) - architekt K. I. Dienzenhofer, Vřídelní a Mlýnská kolonáda (1881- architekt J. Zítek) s léčebnými prameny, pravoslavný kostel Petra a Pavla (1893 - 1898), Zámecká věž, muzeum se stálou výstavou porcelánu. Při procházce po lázeňské promenádě podél řeky Teplé, můžete obdivovat mnoho krásných domů s pamětními deskami, na kterých pobývali známé osobnosti - např.: J. W. Goethe, Petr Veliký, Marie Terezie atd.

Lázně pro veřejnost

  • Alžbětiny lázně - lázeňsko-rehabilitační centrum vzdálené jen 15 min. pěší chůze od hotelu Embassy.
  • Zámecké lázně - Spa a wellness centrum vzdálené jen 5 min. pěší chůze od hotelu Embassy. Sleva 5 - 10% na procedury.

Sport

Tenis

Cykloturistika

  • Velké množství cyklostezek v lázeňských lesích nejen v okolí města, ale i ve větší vzdálenosti - Loket, Cheb, Krušné hory. Zajistíme půjčení kol.

Plavání

Procházky

Hotel, který leží v údolí řeky Teplé je obklopen lesy, kterými vede velké množství stezek a cest, vhodných k procházkám, ke kterým Vám rádi zapůjčíme hole Nordic Walking